UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 

DSC06153 resize resizeMiędzynarodowy Dzień Dziecka oficjalnie obchodzony jest od 1954 roku. W Niezapominajce to najbardziej oczekiwane przez dzieci święto obchodziliśmy już po raz 15. Rozpoczęcie obchodów odbyło się na sali widowiskowej, gdzie dzieci zostały serdecznie powitane i poinformowane o planie atrakcji. Nauczycielki prowadzące (pp. Agata, Patrycja i Ewelina) przebrane za skromne myszki przedstawiły historię i przyczyny ustanowienia święta. Obchody zaczęły się od odśpiewania głośno "Sto lat!" przez całą kadrę nauczycielską dla swoich podopiecznych. Potem myszki rozpoczęły pokazy eksperymentów naukowych, w których uczestniczyły także dzieci. Po śniadaniu wszyscy udali się na place zabaw. Tam czekały kolejne atrakcje. Dzieci na przemian (w ramach grup wiekowych) uczestniczyły w malowaniu na folii rozpostartej między drzewami, przygotowywaniu latawców i udziale w torze przeszkód. Obchody Dnia dziecka zakończyło wysłanie balonów do nieba i puszczanie latawców. Paniom: Agacie Zielińskiej (4A), Patrycji Stec (3B) i Ewelinie Bonieckiej (3B) serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tegorocznych obchodów.

Kochani nasi podopieczni oraz wszystkie dzieci na całym świecie - żyjcie szczęśliwie, miejcie prawdziwych przyjaciół, korzystajcie z możliwości zabawy i nauki w przedszkolach i szkołach - tego Wam życzymy!

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

DSC06080 resize resizeDSC06097 resize resizeDSC06111 resize resizeDSC06187 resize resizeDSC06191 resize resizeDSC06275 resize resizeDSC06283 resize resizeDSC06292 resize resize