UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 

100 1516 resize resizeJak co roku, już od 18 lat, w maju w Ośrodku Edukacyjnym Lasów Państwowych w Jedlni Letnisko odbyły się ogólnopolskie obchody święta niezapominajki. Nasze przedszkole z dumą i radością już po raz 15. w obchodach tych uczestniczyło. Od przedpołudnia, w niedzielę 19 maja, nasze dzielne przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami gromadziły się na terenie Ośrodka. Z kronikarskiego obowiązku dodamy, że Ośrodek ten od kilku lat nosi imię pomysłodawcy święta polskiej niezapominajki i wielkiego przyjaciela naszego przedszkola - p. red. Andrzeja Zalewskiego. Przed występem, Zuzanna absolwentka Niezapominajki wypuściła do nieba żółte baloniki. Po tej wzruszającej chwili występ rozpoczęli mali artyści, którzy dość szczelnie wypełnili całą scenę. Zaczęli od autorskiej piosenki "Święto Niezapominajki", po której zaprezentowali się w układzie tanecznym "Łowcy gwiazd". Po nim była kolejna piosenka "tyle pytań w mojej głowie". Występ zakończyło brawurowe wykonanie wiązanki tańców z motywem przewodnim z "Piosenki drewnianych lalek". Całość została nagrodzona gromkimi brawami, a wszyscy występujący otrzymali upominki od dyrekcji Lasów Państwowych. W czasie poprzedzającym występ dzieci wykonały w ramach prac plastycznych koszyczek z bukietem niezapominajek, który przedszkolaki z grupy 5A i 3A złożyły pod tablicą poświęconą pamięci pomysłodawcy święta. Film z występu można obejrzeć tutaj.  Sporo czasu w swojej relacji ze święta poświęciło nam Echo Dnia, można to obejrzeć tutaj.

 

Więcej zdjęć w galerii. 

 

100 1521 resize resize100 1528 resize resize100 1530 resize resize100 1538 resize resize100 1543 resize resize100 1548 resize resize100 1569 resize resize100 1602 resize resize