UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 

DSC08263 resize resizeMiędzynarodowy Dzień Dziecka oficjalnie obchodzony jest od 1954 roku. W Niezapominajce to najbardziej oczekiwane przez dzieci święto obchodziliśmy już po raz 14. Rozpoczęcie obchodów odbyło się na sali widowiskowej, gdzie dzieci zostały serdecznie powitane i poinformowane o planie atrakcji. Nauczycielki przedstawiły też historię i przyczyny ustanowienia święta. Obchody zaczęły się od wspólnych tańców i piosenek. Potem wychowawczynie zaprezentowały się dla swoich podopiecznych w przedstawieniu kukiełkowym "Żabi król". Mimo wczorajszych opadów dzisiejsze słońce i lekki wiatr pozwoliły na skorzystanie z placów zabaw. Po śniadaniu nasi milusińscy podzielili się na trzy grupy i, na przemian, uczestniczyli w grach i zabawach na parkingu i obu placach zabaw. Jedna z grup (starszaki) podczas zawodów przeciągania liny zerwały ją. Silną ma nasz kraj młodzież :-). Panie wykonały przed dziećmi pokaz puszczania ogromnych baniek. Obchody zakończyły się na parkingu, gdzie wszystkie dzieci wypuściły kolorowe balony do nieba. Na koniec były prezenty - każde dziecko otrzymało zestaw do puszczania baniek.

Kochani nasi podopieczni oraz wszystkie dzieci na całym świecie - żyjcie szczęśliwie, miejcie prawdziwych przyjaciół, korzystajcie z możliwości zabawy i nauki w przedszkolach i szkołach - tego Wam życzymy!

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

DSC08135 resize resizeDSC08142 resize resizeDSC08151 resize resizeDSC08153 resize resizeDSC08169 resize resizeDSC08187 resize resizeDSC08207 resize resizeDSC08216 resize resizeDSC08247 resize resize